KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11535420
nr 1153 5420
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Snoilsky", signerad i plåt, motivet: 8x5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 december 2017
kl 21:04:46
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn